Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Sieciechowice – na sprzedaż i na wynajem Sieciechowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Magazyn z garażem, ul. Jana

Sieciechowice,małopolskie

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków(Sieciechowice + 21 km)

62,26 zł/m²159 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m z dodatkowym zapleczem magazynowym 99 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzegórzeckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Tarnów

Tarnów(Sieciechowice + 8 km)

24,73 zł/m²93 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opis: tarnów lokal usługowy - stan deweloperski, wykańczany pod klienta. Przeznaczenie biurowe, kosmetykę, kancelarie ). Lokalizacja ; blisko Al. Solidarności. 93 m2, wysoki parter w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków(Sieciechowice + 21 km)

45,31 zł/m²64 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, stare Miasto 15 min tramwajem , 600.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²24 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy położony przy ulicy Kazimierza Wielkiego, który przez 40 lat pełnił funkcję prestiżowego butiku. Lokal charakteryzuje się przestronną, szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków(Sieciechowice + 21 km)

85,71 zł/m²14 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia jasny, klimatyzowany pokój - ok 16 m 2 , położony na I piętrze w dzielnicy Bronowice, w pobliżu osiedla Widok. Pokój biurowo-usługowy z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Kraków(Sieciechowice + 21 km)

66,29 zł/m²52,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Tuchowska

Kurdwanów,Kraków(Sieciechowice + 21 km)

122 000 zł130 m² 938,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Cena: 122000.00 (do negocjacji); Czynsz: 7000.00 zł; Rozkład: bez skosów, jasny, korzystny układ, trójstronne, ustawne; Budynek: nowe budownictwo; Standard: do wprowadzenia; Szanowni Państwo - mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 475 915 zł126,97 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż prestiżowy lokal usługowy zlokalizowany w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w ścisłym centrum Krakowa. Lokal idealnie sprawdzi się pod:.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Przemysłowa

Krakowska,Tarnów(Sieciechowice + 8 km)

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnych lokali biurowych zlokalizowanych przy ul. Przemysłowej w Tarnowie - w dynamicznie rozwijającej się, doskonale rozpoznawalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Pawlikowskiego

Stare Miasto,Kraków(Sieciechowice + 21 km)

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia ładny, świeżo po remoncie lokal położony w ścisłym centrum przy ul. Pawlikowskiego. Lokal z przeznaczeniem usługowym lub innym, idealny na gabinet terapeutyczny lub.